4 DOBRÉ NÁVYKY PRO SKVĚLÉ NEHTY

4 DOBRÉ NÁVYKY PRO SKVĚLÉ NEHTY

Máte suché ruce a vaše nehty nevypadají příliš dobře? Jednou týdně si udělejte čas a pečujte o ně, abyste jim vrátili lesk, jemnost a hebkost!

Krok 1: Pečlivé čištění

Před nanesením jakýchkoli přípravků péče o ruce a nehty je nezbytné odstranit všechny nečistoty nebo zbytky laku na nehty. Nejprve nehty otřete vatovým tampónkem namočeným v odlakovači na nehty (bez obsahu alkoholu a acetonu ), poté si umyjte ruce teplou vodou s jemným mýdlem. Řádně ruce vysušte.

ongles-top-TB4-01.png

Krok 2: Jemný peeling

Ačkoli mnoho z nás je zvyklých používat peeling na obličej a pokožku těla, často nás nenapadne dopřát svým rukám stejnou péči. A to přesto, že neexistuje nic lepšího k okamžitému dosažení neuvěřitelně jemné pokožky!

Exfoliační peeling jemně vmasírujte do pokožky rukou krouživými pohyby, nehtovou kůžičku masírujte zvlášť. Existuje mnoho peelingů, které jsou určeny přímo na ruce a nehty, vy ale můžete jednoduše použít váš oblíbený peeling na obličej.

ongles-top-TB4-02.png

Krok 3: Cílená kosmetická kúra

• Pro vyživení a posílení nehtů: zvolte krémovou nebo korekční masku speciálně vyvinutou pro nehty a nechte ji působit asi 10 minut. Poté v případě potřeby na nehty naneste vrstvu posilovače nehtů, lze aplikovat dvě vrstvy jako základní vrstvu laku na nehty.

• Na nehtovou kůžičku: použijte speciální – jedná se zpravidla o mastný – krém, který vyživí a zjemní nehtovou kůžičku a usnadní její zatlačení směrem k nehtovému lůžku.

ongles-top-TB4-03.png

Krok 4: Intenzivní zvlhčení pokožky

Na závěr naneste silnou vrstvu výživného krému na ruce a nehty, použití je stejné jako u pleťové masky. Nechte působit po dobu 30 minut až jedné hodiny. Pokud se během kúry chcete věnovat dalším činnostem, vezměte si plastové rukavice. Pak ruce promasírujte, aby se do pokožky vstřebalo zbývající množství krému, okolí nehtů věnujte extra péči.

V průběhu několika týdnů by tento rituál hloubkové péče měl pokožku viditelně zjemnit a dodat nehtům pružnost, pevnost a lesk. Jedná se o ideální návod pro perfektní manikúru!

ongles-top-TB4-04.png

LABORATOIRES Bailleul v číslech

250

celosvětově zaregistrovaných léčivých přípravků

x

56

zemí a 16 dceřiných společností

x

100%

rodinná firma