Laboratoires Bailleul: Průkopník ve vývoji cystinu na vlasy

Laboratoires Bailleul: Průkopník ve vývoji cystinu na vlasy

Společnost Laboratoires Bailleul je již více než 70 let průkopníkem v oblasti léčby vypadávání vlasů v důsledku průkopnického objevu vlastností cystinu a jeho využití v dermatologii, který učinili Jean Bailleul a Alphonse Bigou.

L-cystin je sirná aminokyselina, která představuje stabilní oxidovanou formu cysteinu; je základní složkou keratinu a hraje klíčovou roli při růstu vlasů.

Úspěch tohoto ohromujícího objevu vedl Jeana Bailleula a Alphonse Bigoua k založení společnosti Laboratoires Bailleul v roce 1949, která se zaměřila na svůj historický produkt: Cystine Bailleul.

Od té doby společnost Laboratoires Bailleul pokračovala ve vědeckém výzkumu v různých terapeutických oblastech, jako je akné, alopecie a psoriáza, a zjišťovala, jak může být cystin prospěšný při léčbě těchto stavů.

V polovině 70. let vyvinula společnost další hit: Cystine B6 Bailleul, nový a inovativní přípravek doplněný vitaminem B6, který umožňuje zabudování cystinu do vlasového folikulu. Laboratoires Bailleul diverzifikovala své odborné znalosti a uvedla na trh specializovanou kosmetiku, která zabraňuje nebo podporuje léčbu specifických stavů spojených s růstem vlasů.

img-14-.pngŘada Cystiphane proti vypadávání vlasů od Laboratoires Biorga

Neustálé úsilí o výzkum vedlo v roce 2013 k uvedení Cystiphane, nového složení cystinu a vitaminu B6 obohaceného o zinek a arginin, které umožňuje zabudování cystinu do vlasového folikulu.Řada produktů Cystiphane proti vypadávání vlasů od Laboratoires Bailleul obsahuje kompletní a jednoduché režimové opatření pro podporu růstu vlasů.

• Doplněk stravy s nejvyšší dávkou cystinu* posiluje vlasy přímo u kořínků. * V denní dávce - 4 tablety

• Šampon vlasy zpevňuje.

• Vlasová voda stimuluje růst vlasů.Přečtěte si více a zjistěte profil účinnosti a jedinečné složení řady Cystiphane proti vypadávání vlasů od Laboratoires Bailleul.

Laboratoires Bailleul: Váš život, naše priorita

LABORATOIRES Bailleul v číslech

250

celosvětově zaregistrovaných léčivých přípravků

x

56

zemí a 16 dceřiných společností

x

100%

rodinná firma